O nas

logo arcsoft kursy ostrowiec

Działalność szkoleniowa w ARCSOFT narodziła się w 2018 roku. Na podstawie doświadczeń zdobytych przez lata własnej nauki w technikum, na studiach, na kursach i szkoleniach, a przede wszystkim na rozmowach ze znajomymi i ludźmi młodymi wchodzącymi w świat informatyki zwróciliśy uwagę na ogromne problemy związane ze sposobem i efektem nauczania technicznych aspektów IT. Na własnej skórze doświadczyliśmy, jak książkowa wiedza nie przydaje się w codziennej pracy, jak ciężko znaleźć motywację do ciągłej nauki, jak znaleźć technologie które będą dla nas najlepsze i finalnie – jak uczyć się efektywnie?

Najczęstsze problemy z nauką

Jak zacząć? Jak i gdzie się uczyć? Jestem słaby z matematyki i nie rozumiem fizyki, czy IT jest dla mnie? Jak znaleźć pracę? Jaka technologia na start? To tylko niektóre z pytań które powodują burzę komentarzy na forach internetowych i odbierają motywację niejednemu początkującemu.

Celem naszej działalności jest pomóc znaleźć Ci odpowiedź na powyższe pytania oraz wskazać Ci najlepszą drogę do osiągnięcia swoich celów.

szkolenia

Pełną listę szkoleń znajdziesz w pasku na górze strony, bądź na stronie głównej serwisu.

We współpracy z firmą LEOMAR prowadzimy działalność szkoleniową. W naszej ofercie znajdują się kursy i szkolenia praktyczne z branży elektronicznej i teleinformatycznej. Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach pod numerem:

2.26/00008/2020 – ARCSOFT.
2.26/00043/2019 – LEOMAR.

Prowadzimy kursy realizowane i współfinansowane z projektów unijnych, projektów samorządowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

  • Oferta skierowana jest również do pracowników i właścicieli firm, nauczycieli przedmiotów zawodowych, uczniów szkół średnich i studentów uczelni technicznych.
  • Jeżeli jesteś pracownikiem lub właścicielem firmy i chcesz abyśmy przeprowadzili dla Twoich współpracowników szkolenie informatyczne – skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.
  • Jeżeli jesteś nauczycielem lub uczniem i chcesz, abyśmy w Twojej szkole przeprowadzili kurs z wybranego przez Ciebie zagadnienia – napisz lub zadzwoń, a pomożemy Ci zorganizować taki kurs u Ciebie w szkole.

Skontaktuj się z Nami już dziś!

Sadowie 74
27-580 Sadowie

blog

partnerzy

logo leomar opatów
F. U. Leomar działa nieprzerwanie od roku 1990. Specjalizuje się w serwisie sprzętu elektronicznego oraz projektowania, i wykonywania instalacji technicznych. Organizują również szkolenia.
logo vector opatów
Firma VECTOR Doradztwo Biznesowe pomoże Ci przy zakładaniu swojej działalności. Tworzenie biznes planów, pomoc w pozyskiwaniu dotacji, wynajem sal.
Przewiń do góry