Szkolenia dedykowane

Zajmujemy się również dedykowanymi szkoleniami dla firm, szkoleniami z środków publicznych (KFS, projekty unijne). Kursy te realizowane są wraz z firmą LEOMAR oraz firmą VECTOR.

Pomagamy pozyskać dofinansowanie na szkolenie dla Ciebie i Twojej firmy

Zapewniamy sprzęt oraz salę na potrzeby szkoleń. Nie musisz martwić się o brak narzędzi do pracy

Pomyślne ukończenie szkolenia gwarantuje otrzymanie certyfikatu ukończenia kursu

o szkoleniach

We współpracy z firmą LEOMAR prowadzimy szkolenia i kursy specjalistyczne komputerowe i elektroniczne, światłowodowe oraz serwisu sprzętu elektronicznego oraz lutowania SMD.

Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z najnowszą oferta szkoleniową!

Prowadzimy kursy realizowane i współfinansowane z projektów unijnych, projektów samorządowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

  • Oferta skierowana jest również do pracowników i właścicieli firm, nauczycieli przedmiotów zawodowych, uczniów szkół średnich i studentów uczelni technicznych.
  • Jeżeli jesteś pracownikiem lub właścicielem firmy i chcesz abyśmy przeprowadzili dla Twoich współpracowników szkolenie informatyczne – skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.
  • Jeżeli jesteś nauczycielem lub uczniem i chcesz, abyśmy w Twojej szkole przeprowadzili kurs z wybranego przez Ciebie zagadnienia – napisz lub zadzwoń, a pomożemy Ci zorganizować taki kurs u Ciebie w szkole.
logo arcsoft kursy ostrowiec
logo leomar opatów
Skontaktuj się z Nami w celu dodatkowych informacji na temat szkoleń dedykowanych

Kontakt

Dane adresowe

Sadowie 74
27-580 Sadowie

zadzwoń do nas

Telefon: 781 240 971

napisz do nas

E-mail: biuro@arcsoft.com.pl

blog

partnerzy

logo leomar opatów
F. U. Leomar działa nieprzerwanie od roku 1990. Specjalizuje się w serwisie sprzętu elektronicznego oraz projektowania, i wykonywania instalacji technicznych. Organizują również szkolenia.
logo vector opatów
Firma VECTOR Doradztwo Biznesowe pomoże Ci przy zakładaniu swojej działalności. Tworzenie biznes planów, pomoc w pozyskiwaniu dotacji, wynajem sal.
Przewiń do góry